עיצוב משרדים

תכנון משרדים בצפון מתקדם ועכשוויad11

תחום התמחות מרכזי של סטודיו לתכנון ועיצוב פנים לימור בן הרוש הוא כל הקשור בעיצוב מתחמים וחללים עסקיים, לרבות עיצוב משרדים מתקדם ועכשווי. שירותינו מסופקים לכל סוגי העסקים, לרבות עיצוב משרדי הייטק, עם ליווי צמוד ובהתאמה מלאה לאופי וצרכי המשרד, שירותיו, האווירה השורה בו, והתאמת הסגנונות למסרי וערכי החברה.

 

עיצוב משרדים מתקדם בעידן המודרני

בתקופתנו מהווה העבודה מרכיב מהותי בחיים, המשמש עבור אנשים רבים כבית שני שהם מקדישים לו את מיטב מרצם וזמנם. כפועל יוצא מכך, לאור התפתחות ההשקעה במשאב האנושי במטרה לעלות את הפרודוקטיביות שלו, בתי עסק רבים מבינים ומעריכים את חשיבותו של משרד מזמין ויעיל שנוח ונעים לעבוד בו. במקביל, על מנת להצליח בשוק של ימינו יש למתג את העסק באופן נכון, וחלק נכבד ממטרה זו מושג באמצעות עיצובו המתאים של המשרד, כך שיעביר את ערכי ומסרי החברה משכנע ואיכותי. צרכים אלו מובילים לכך שהשקעה בעיצוב מתקדם ונכון של המשרד מהווה אלמנט בסיסי בהצלחתו, ולנו יש את כל הניסיון והכלים על מנת ליישמה בפועל.ad07

 

תכנון ועיצוב משרדים בהתאמה אישית מלאה

תכנון משרדים בצפון ועיצובם מסופק לכל לקוח של הסטודיו, קטן כגדול, עם ליווי אישי ומקצועי צמוד לכל אורך הליכי העבודה. זאת, במטרה להעניק התאמה מלאה לצרכי העסק והמשרד הן מבחינת מרכיביו והן מבחינת חזותו. הליווי מתחיל עם יצירת פרוגרמה המאפשרת לבחור בין מספר אופציות עיצוב. את האופציה המבוקשת אנו ניישם בתוכנית עבודה קפדנית ומפורטת המעוגנת בהגדרות תקציב, ושמה דגש על כל פרטי ומרכיבי העיצוב לרבות לוחות זמנים, חומרי גלם, ואבזרים, ופריטי ריהוט שונים. הליך העיצוב מסתיים  עם תום העבודות לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.ad09

 

עיצוב ותכנון משרד הייטק

בתוך עולם עיצוב המשרדים שבו אנו עוסקים מצויה בידינו התמחות ייחודית בכל הקשור אל תכנון משרד הייטק ועיצובו. מדובר בתכנון ועיצוב שנועדו לחדש, להפתיע ולספק השראה ליצירתיות בקרב העובדים, עם מסר של קדמה בקרב לקוחות ומבקרי המשרד. לשם כך, אנו מתכננים משרדי הייטק הנשענים על חומרי גלם וגישות מתקדמים ביותר, המספקים חללי עבודה נוחים ומזמינים לעבודה מול מחשב, ולשיתופי פעולה בין העובדים. תכנונם של המשרדים מושתת על צרכי החברה ועובדיה ומשולב עם נתוני המבנה וסביבתו הקרובה.

 

שירותי תכנון ועיצוב משרדים01

להזמנת שירותי תכנון ועיצוב משרדים, העונים בדיוק לצרכי ומסרי העסק ותורמים למיתוגו והצלחתו, צרו קשר עם סטודיו לימור בן הרוש בטלפונים 072-2522333 ו- 054-2204902.