עיצוב פנטהאוז

עיצוב פנטהאוז יוקרתי וייחודי

סטודיו לימור בן הרוש תכנון ועיצוב פנים מתמחה בעיצוב דירות ובתי יוקרה, לרבות עיצוב דירת פנטהאוז. אנו דוגלים בגישת עיצוב עדכנית המותאמת לרצונות, לסגנון ולאורחות החיים של הבעלים, מתכתבת בין החוץ לפנים הבית, ונעזרת בחומרי גלם איכותיים ומתקדמים. כל זאת, בהליך שלם המלווה באופן אישי וקשוב את הלקוח בכל שלבי הפרויקט, החל משלב רעיוני ראשוני, דרך ליווי ברכישת אבזרים ומוצרים בחנויות, ועד לגימור מושלם של העבודות עצמן. הליך חווייתי זה יעניק עיצוב פנטהאוז מרשים וייחודי, המהווה מרחב מזמין שנעים ונוח לחיות בו.

 

 

 

עיצוב פנטהאוז ייחודי בהתאמה אישית מלאה

לסטודיו שלנו אין שבלונה אחת מצליחה עבור עיצוב דירות פנטהאוז ועבור עיצוב גגות פנטהאוז. מבחינתנו, כל לקוח וכל דירה הינם עולם ומלואו העומד בפני עצמו ונדרש להתייחסות ייחודית בהתאם לאופי בעלי הבית, סגנונם ואורחות חייהם. יתרה מכך, כל תכנון פריט לבית, בין אם עבור הדירה עצמה או עבור עיצוב גג פנטהאוז, נבחר בקפידה מתוך מחשבה מעמיקה על נחיצותו, התאמתו לצרכי בעליו והשפעתו על עיצוב החלל. כך למשל, דירת פנטהאוז יכולה להיות מעוצבת בסגנון אקלקטי המשלב מספר סגנונות, עם חזות דרמטית אפורה ונגיעות רעננות של צבע. מנגד, אנו מעצבים גם דירות פנטהאוז בסגנון מודרני מינימליסטי כשהגוון הלבן שולט, או בסגנון כפרי המשלב בתוכו הרבה אלמנטים חמימים וביתיים של עץ, גווני שמנת, חום ולבן ותאורה רכה.

NO_0007_N_Main

 

 

 

חשיבות היחס לחוץ בעיצוב דירת פנטהאוז

אדם הרוכש דירת פנטהאוז מוכן לשלם עליה יותר מדירה רגילה בזכות מרפסת הגג הגדולה שהוא מקבל. לכן, מבחינתנו בדירות אלו מושם דגש מיוחד על עיצוב מרפסת פנטהאוז יוקרתית ומפנקת המתכתבת באופן מלא ומודרני עם עיצוב החללים הפנימיים של הבית. בנוסף, עיצוב מרפסות פנטהאוז יתכתב גם עם הנוף הנשקף וייצור חוויית מגורים שלמה ומרהיבה. לשם כך, אנו ניעזר בריהוט חוץ איכותי, עמיד ומעוצב היוצר פינות ישיבה מותאמות לבעלים, ומתוכנן בשילוב עם ריצוף מרשים, תאורה מתאימה, עציצים וצמחייה. מעבר לכך, הנוף הנשקף מדירת הפנטהאוז ישפיע גם על עיצוב החללים הפנימיים, חומרי הגלם שלהם, כיוון הצבתם וגודל החלונות והמפתחים בבית. כל זאת, במטרה ליצור מרחב המדגיש את ייחודו כדירת גג יוקרתית, המנצלת באופן חכם את התאורה הטבעית ומשבי אוויר רעננים.

home_0001_home23

 

 

 

שירותי עיצוב פנטהאוזים

לשירותי עיצוב פנטהאוז יוקרתי, מתקדם ומרשים בהתאמה אישית מלאה, התקשרו עוד היום אל הסטודיו לתכנון ועיצוב פנים של לימור בן הרוש בטלפונים 072-2522333 ו- 054-2204902. אנו נשמח להיפגש עמכם ולספק כל מידע נוסף בנושא.

p01